مهندس ریاحی، رئیس شورای اسلامی شهر : مردم مسئولیت سنگینی را به دوش ما گذاشته اند / بدون همدلی و اتحاد توفیقی به دست نخواهیم آورد

اردشیر ریاحی در سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر که عصر روز سه‌شنبه _ ۱۶ شهریور برگزار شد بر لزوم اتحاد ، همدلی و اجتناب از تخریب و تهمت تاکید کرد .

وی گفت : شورای شهر طی دو ماه گذشته و از اولین روز بعد انتخابات دغدغه اصلی خود را بر رفع مشکلات و معضلات شهر و شهرداری و انتخاب مدیری که بتواند وضعیت مدیریت شهری را سرو سامان ببخشد، معطوف کرد .

مذاکرات متعدد حضور و غير حضوری، اعلام فراخوان عمومی، رایزنی با منابع مختلف استانی، اطلاعاتی و سازمانی ، مطالعه و تحقيق و دعوت از کاندیداهای تصدی پست شهردار تربت حیدریه از اقدامات شورای شهر برای انتخاب شهردار بوده است که ریاحی به آن اشاره کرد و افزود : مردم مسئولیت سنگینی را به دوش ما گذاشته اند و به ما اعتماد کرده اند. باید ظرفیت هایی که از دست رفته را جبران کنیم ، نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف سازیم.

وی بیان داشت: مشکلات ، کمبودها و شرایط حاکم بر شهر و کشور مردم را خسته کرده است و همه منتظر اتفاقات و اخبار خوش هستند . در این شرایط هم مسؤلین و هم مردم باید از تخریب و تهمت زدن و متهم کردن یکدیگر به کم کاری دست بردارند چرا که تنها راه تغییر شرایط اتحاد ، همدلی و هماهنگی است .

رئیس شورای اسلامی شهر گفت : ۲۸ نفر برای تصدی پست شهردار تربت حیدریه اعلام آمادگی کردند. بعلاوه چند نفر دیگر را نیز شورای شهر مدنظر داشت و با آنان وارد مذاکره شده بود . شورای شهر به دور از مسائل سیاسی و جناحی طی این مدت اقدام به بررسی رزومه های این عزیزان کرد . از هیچ کجا بر شورای شهر سفارش و فشاری برای انتخاب شهردار وجود نداشته است و شورا با خرد جمعی خود و بر اساس معیارها و برنامه های خود در پی انتخاب بهترین گزینه است .

وی با تشکر از همه کسانی که طی این مدت به ارائه برنامه ها و رزومه خود پرداختند تشکر کرد و برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی نمود و گفت : در جلسه امشب _ چهارشنبه ۱۷ شهریورماه _ شهردار تربت حیدریه را معرفی خواهیم کرد .